Προκαταβολή Πρακτικής ΙΙ

Ανακοινώνεται στους σπουδαστές που πραγματοποιούν την Πρακτική Άσκηση ΙΙ ότι στα “Εγγραφα” έχει αναρτηθεί το αρχείο “αίτηση πρακτικής”. Όσοι επιθυμούν να λάβουν προκαταβολή πρέπει το εκτυπώσουν, να συπληρώσουν τα ζητούμενα στοιχεία να το υπογράψουν και να το αποστείλουν με e-mail στην κα Γεωργία Αυγερινού (gavgerinou@gmail.com). Στο πάνω μέρος της αίτησης πρέπει να αναγραφεί η Σχολή Μηχανικών Μεταλλείων – Μεταλλουργών. Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να καλείτε την κα Αυγερινού στο 210 7721817.

Η διαδικασία αυτή έπρεπε να είχε ολοκληρωθεί πριν από την αναχώρηση των σπουδαστών. Η σχολή απολογείται για το γεγονός ότι αυτό δεν κατέστει δυνατό λόγω γραφειοκρατικών διαδικασιών και καταβάλλει κάθε προσπάθεια για την άμεση επίλυση του προβλήματος.

Παρακαλώ για τη συνεργασία σας
Α. Κούρτης
Χειριστής ΠΑΙΙ Σχολής ΜΜΜ