Για τους φοιτητές που εκπονήσαν το φθινόπωρο του 2021 την Πρακτική Άσκηση Ι

Ανακοινώνεται στους φοιτητές του 7ου και 9ου εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2021-2022 της Σχολής Μηχανικών Μεταλλείων-Μεταλλουργών Μηχανικών, (ΣΜΜΜ) του ΕΜΠ, οι οποίοι εκπονήσαν το φθινόπωρο του 2021 την Πρακτική Άσκηση Ι, ότι στην ιστοσελίδα της ΠΑ  στα “ΈΝΤΥΠΑ” έχει αναρτηθεί το αρχείο “αίτηση πρακτικής”. Όσοι δεν έχουν μέχρι στιγμής υποβάλει  αίτηση για την προκαταβολή και επιθυμούν να λάβουν το 50% της αποζημίωσης μέχρι να ολοκληρωθεί ο έλεγχος των δικαιολογητικών, πρέπει να το εκτυπώσουν, να συμπληρώσουν τα ζητούμενα στοιχεία να το υπογράψουν και να το αποστείλουν με e-mail στην κα Χρύσα Κυρίτση (kiritsi@central.ntua.gr).  Στο πάνω μέρος της αίτησης πρέπει να αναγραφεί η Σχολή Μηχανικών Μεταλλείων – Μεταλλουργών.

Παράλληλα, όσοι σπουδαστές δεν επιθυμούν να λάβουν την προκαταβολή, αλλά επιλέγουν να λάβουν ολόκληρο το ποσό της αποζημίωσης με την ολοκλήρωση των διαδικασιών του ελέγχου, δεν χρειάζεται να ακολουθήσουν αυτή τη διαδικασία.

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να καλείτε την κα Κυρίτση στο 210 7721090.