Πρακτική Άσκηση ΙΙ – Κατανομή θέσεων

Η κατανομή των θέσεων για την Πρακτική Άσκηση ΙΙ του 2022 θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 20 Μαΐου και ώρα 11:45, στο Αμφιθέατρο 01 της Σχολής.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/φοιτήτριες της Σχολής που θα πραγματοποιήσουν φέτος Πρακτική Άσκηση ΙΙ να παραβρεθούν στη διαδικασία. Όσοι/όσες φοιτητές και φοιτήτριες δεν μπορέσουν να παραβρεθούν, θα πρέπει να συνεννοηθούν με κάποιον άλλο φοιτητή προκειμένου να τους «εκπροσωπήσει» κατά τη διάρκεια της διαδικασίας, και να στείλουν έγκαιρα email στη διεύθυνση praktiki@metal.ntua.gr με το όνομά τους και το όνομα του φοιτητή – εκπροσώπου.

Για οποιαδήποτε απορία ενόψει της κατανομής, μπορείτε να απευθύνεστε στην ηλεκτρονική διεύθυνση praktiki@metal.ntua.gr ή στον κ. Λυμπέρη Τσάμπρα (201 7722573, Ορυκτολογικό Μουσείο της Σχολής).

Δημοσιεύτηκε στο Ανακοινώσεις Πρακτικής Άσκησης ΙΙ